/ Aktualności / Uncategorized / MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA: Nowoczesne i zaawansowane technologie stosowane w obszarze bezpieczeństwa państwa. 28. – 30.11.2018 r. Łódź

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA: Nowoczesne i zaawansowane technologie stosowane w obszarze bezpieczeństwa państwa. 28. – 30.11.2018 r. Łódź

6.09.2018 09:00

Szanowni Państwo,

Instytut Technologii Bezpieczeństwa “MORATEX” wraz z Wyższą Szkołą Policji w Szczytnie są organizatorami konferencji „Nowoczesne i zaawansowane technologie dla bezpieczeństwa państwa”, która odbędzie się w dniach 28. – 30.11.2018 r. w Łodzi.

Konferencja ma charakter międzynarodowy, a jej celem jest wymiana informacji oraz nawiązanie współpracy pomiędzy polskimi i europejskimi naukowcami działającymi na rzecz opracowania nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w sferze wytwarzania sprzętu i indywidualnych środków służących ochronie zdrowia i życia ludzkiego oraz ich transfer do praktyki przemysłowej. Uczestniczącym w spotkaniu da pełen obraz możliwości, jakie dają nowoczesne technologie gwarantujące wdrażanie do praktyki bezpiecznych i funkcjonalnych rozwiązań.

Więcej informacji w załaczniku
Zaproszenie Konferencja ITB MORATEX