/ Aktualności / Uncategorized / „EIT Awareness Day” 25 września 2018. Węgry

„EIT Awareness Day” 25 września 2018. Węgry

6.09.2018 09:08

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Europejski Instytut Technologii (EIT) w Budapeszcie organizują EIT Awareness Day w Warszawie.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 25 września 2018 r. w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii (Sala Pod Kopułą)

Podczas konferencji dowiecie się Państwo o bieżącej działalności EIT w Polsce i w Europie. Poznacie również możliwości współpracy pomiędzy podmiotami zarówno z Polski jak i Europy w obszarze badań, biznesu i edukacji.

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli reprezentujących biznes, edukację oraz naukę do wzięcia udziału w wydarzeniu. Będzie również możliwość spotkań z przedstawicielami sześciu innowacyjnych wspólnot EIT oraz dyskusji.

Spotkanie ma charakter cykliczny. EIT odwiedza poszczególne kraje Unii Europejskiej, celem promocji Knowledge and Innovation Communities, innych działań (EIT RIS3) oraz popularyzacji modelu innowacji. Udział w konferencji w Warszawie zapowiedzieli: Martin Kern – EIT Interim Director; Piotr Dardziński – sekretarz stanu, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego; Beatrice Boots, Director, EU STEAM Coalition oraz Zygmunt Krasiński, dyrektor KPK PB UE.

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Zapraszamy do rejestracji.

Całość wydarzenia będzie się odbywać w języku angielskim.

Więcej informacji oraz rejestracja: LINK