/ Aktualności / Uncategorized / Warsztaty RPK Łódź 25.05.2018r. „Rozmowy biznesowe dla naukowców. Jak komunikować się krótko i zwięźle”

Warsztaty RPK Łódź 25.05.2018r. „Rozmowy biznesowe dla naukowców. Jak komunikować się krótko i zwięźle”

17.05.2018 20:28

Szanowni Państwo,

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE Województwa Łódzkiego zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne warsztaty pt.:

Rozmowy biznesowe dla naukowców.

Jak komunikować się krótko i zwięźle”

Mówić i pisać krótko i zwięźle to umiejętność, którą trzeba opanować w czasach Internetu, Facebooka i smartfonów Jak komunikować na spotkaniach branżowych i w trakcie rozmów biznesowych?

Jak napisać artykuł prasowy zrozumiały i atrakcyjny dla czytelnika? Jak napisać e-maila, który adresaci przeczytają z zainteresowaniem? Wreszcie, jak przygotować Elevator Pitch, by „sprzedać” swój pomysł w 70 słowach w 30 sekund? Oto techniki, których znajomość jest niezbędna w erze „infobesity”.

Warsztaty poprowadzi: Krzysztof Urbanowicz

Więcej informacji o warsztatach oraz osobie prowadzącej w załączniku – program Jak komunikować krótko i zwięźle.

Data wydarzenia: 25 maja 2018r.

Czas trwania: 09:00-16:00

Miejsce wydarzenia:

ŁÓDZKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.

ul. Narutowicza 34, Łódź

Duża sala konferencyjna (parter)

Rejestracja: Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do dnia 23 maja 2018r. na adres: rpk@uni.lodz.pl

Osoby niezarejestrowane nie będą mogły wziąć udziału w warsztatach.

Liczba miejsc bardzo ograniczona: 15 miejsc