/ Aktualności / Uncategorized / Nowa broszura “Making the most of your H2020 project. Boosting the impact of your project through effective communication, dissemination and exploitation”

18.04.2018 09:31

W ramach działań szkoleniowych European IPR Helpdesk w zakresie zarządzania własnością intelektualną i maksymalizacji wpływu w projektach programu „Horyzont 2020”, zespół wydał broszurę pn. “Making the most of your H2020 project. Boosting the impact of your project through effective communication, dissemination and exploitation”.

Broszura powstała w odpowiedzi na zwiększone zapotrzebowanie na informacje na temat tego, w jaki sposób zarządzanie IP w programie „Horyzont 2020” odnosi się do komunikacji, rozpowszechniania i wykorzystania wyników projektów badawczych. Wyjaśniono pojęcia komunikacji, rozpowszechniania i wykorzystywania oraz zilustrowano ich różnice i podobieństwa.

Broszura jest częścią Thematic Special „Increasing Impact of H2020 Projects”, które obejmuje także webinarium zaplanowane na 29 maja 2018r.

Źródło: https://www.iprhelpdesk.eu/news/new-brochure-making-most-your-horizon-2020-project