/ Aktualności / Uncategorized / CALL FOR EXPERTS PhD Technology Driven Sciences: Technologies for Cultural Heritage (Tech4Culture)

13.03.2018 10:40

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Turyński uruchomił nowy program w zakresie technologii stosowanych w ramach Dziedzictwa Kulturowego – Tech4Culture. Jest to projekt współfinansowany z programu H2020. Obecnie poszukiwani są eksperci, którzy zostaną członkami Komitetu Selekcji Naukowej i ocenią wnioski w pierwszych konkursach programu.

Eksperci z Komitetu Selekcji Naukowej ocenią wnioski w dwóch etapach:

1) Ocena naukowa – na podstawie złożonych wniosków: CV, wniosek badawczy. Ocena naukowa odbędzie się od połowy maja 2018r. do połowy czerwca 2018r. Eksperci ocenią aplikacje zdalnie.

2) Rozmowy kwalifikacyjne – w ciągu 2 dni w drugim tygodniu lipca. Eksperci przeprowadzający rozmowy z kandydatami zostaną poproszeni o przybycie do Turynu.

Wszystkich zainteresowanych rolą eksperta zapraszamy do składania aplikacji do 26 marca 2018 roku.

Szczegóły dotyczące naboru znajdują się na stronie programu: https://tech4culture.unito.it/2018/03/call-for-experts-tech4culture-phd-…

Ogłoszenie o naborze: Call-for-Experts_Tech4Culture_2018