/ Aktualności / Uncategorized / COST Info Day w Akademii Leona Koźmińskiego

COST Info Day w Akademii Leona Koźmińskiego

5.02.2018 16:27

27 lutego 2018r. w Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące Europejskiego Programu Współpracy w Dziedzinie Badań Naukowo-Technicznych COST.

Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się między innymi jak przystąpić do programu (wymogi, zasady), wysłuchać opinii badaczy, którzy już w akcjach COST uczestniczą oraz eksperta dokonującego oceny wniosków przesłanych do COST. Dodatkowo w wydarzeniu udział weźmie ekspert z COST, który przedstawi ogólne informacje o COST Association oraz odpowie na wszystkie pytania zainteresowanych uczestników. Spotkanie Informacyjne skierowane jest do wszystkich podmiotów zainteresowanych  uczestnictwem w akcjach COST, tj. przedstawicieli organizacji gospodarczych i pozagospodarczych, przedstawicieli nauki, administracji publicznej i instytucji samorządowych.

Gościem COST Info Day będzie członek Rady Naukowej Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC) – prof. Nils Stenseth, University of Oslo, Chair of the Centre for Ecological and Evolutionary Synthesis,  Chair of the Nordic Centre for Research on Marine Ecosystems and Resources under Climate Change (NorMER).

Spotkanie będzie miało miejsce 27 lutego 2018r. w Akademii Leona Koźmińskiego, Warszawa, ul. Jagiellońska 59, bud. B, w godzinach 09.00 – 15.30.

Więcej informacji o COST na stronach programuMNiSW.