/ Aktualności / Ostatnie miejsca na spotkanie w ramach „Communication Campaign”

Ostatnie miejsca na spotkanie w ramach „Communication Campaign”

20.11.2017 12:04

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu prowadzonym przez ekspertów Komisji Europejskiej:

ZASADY FINANSOWANIA PROJEKTÓW – HORYZONT 2020

w ramach „Communication Campaign”, organizowanej przez Komisję Europejską w różnych krajach. Jest to drugie szkolenie tego typu odbywające się w Polsce, poprzednie miało miejsce 13 października 2015r.

Spotkanie poświęcone będzie omówieniu i wyjaśnieniu zasad związanych z finansowaniem i rozliczaniem projektów H2020. Adresatem są przede wszystkim służby finansowo-administracyjne zajmujące się zarządzaniem i rozliczaniem projektów z instytucji aktywnych w Programach Ramowych. Akcja ma służyć rozpowszechnianiu informacji o zasadach finansowania projektów, a co za tym idzie zminimalizowaniu ilości błędów popełnianych przez beneficjentów przy rozliczaniu projektów. Znaczna część spotkania poświęcona zostanie omówieniu kosztów osobowych, ponieważ kategoria ta wywołuje  zazwyczaj najwięcej pytań i wątpliwości.

Termin spotkania – 28 listopada 2017r. w godzinach 9:00 – 16:40

Miejsce szkolenia – Uniwersytet Warszawski, dawny budynek biblioteki, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28

Szkolenia będzie przeprowadzone w języku angielskim, nie będzie zapewnione tłumaczenie na język polski.

AGENDA-28.11.2017