/ Aktualności / EDHEC Business School – PhD in Finance

EDHEC Business School – PhD in Finance

9.11.2017 16:42

EDHEC Business School oferuje obecnie wyjątkowy program doktorancki w dziedzinie finansów adresowany do ekspertów i praktyków zainteresowanych podniesieniem poziomu wiedzy oraz wdrożeniem nowych rozwiązań w zakresie stosowanych praktyk w bankowości inwestycyjnej, zarządzaniu majątkiem i innych kluczowych obszarach działalności finansowej.

Czerpiąc z doświadczenia i wiedzy kadr wywodzących się z wiodących uczelni, a także ciesząc się światową rangą działalności naukowo-badawczej centrów doskonałości EDHEC Business School, Studia Doktoranckie w zakresie Finansów tworzą niezwykłą platformę dla rozwoju zawodowego i innowacji branży finansowej.

Osoby zainteresowane studiami doktoranckimi mogą składać aplikacje do dnia 15 grudnia 2017r.

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://campaign.r20.constantcontact.com/render?m=1124029024152&ca=1baf73b2-cc92-4bc4-a527-b80000cb4f4f