/ Aktualności / Warsztaty – Zasady finansowania projektów w Horyzoncie 2020

Warsztaty – Zasady finansowania projektów w Horyzoncie 2020

26.10.2017 09:02

Szanowni Państwo,

W dniu 28 listopada 2017r. na Uniwersytecie Warszawskim będzie miało miejsce szkolenie prowadzone przez ekspertów Komisji Europejskiej:

ZASADY FINANSOWANIA PROJEKTÓW – HORYZONT 2020

Szkolenie odbywa się w ramach „Communication Campaign”, organizowanej przez Komisję Europejską w różnych krajach. Jest to drugie szkolenie tego typu odbywające się w Polsce, poprzednie miało miejsce 13 października 2015r.

Spotkanie poświęcone będzie omówieniu i wyjaśnieniu zasad związanych z finansowaniem i rozliczaniem projektów H2020. Adresatem są przede wszystkim służby finansowo-administracyjne zajmujące się zarządzaniem i rozliczaniem projektów z instytucji aktywnych w Programach Ramowych. Akcja ma służyć rozpowszechnianiu informacji o zasadach finansowania projektów, a co za tym idzie zminimalizowaniu ilości błędów popełnianych przez beneficjentów przy rozliczaniu projektów. Znaczna część spotkania poświęcona zostanie omówieniu kosztów osobowych,  jako że ta kategoria kosztów wywołuje  zazwyczaj najwięcej pytań i wątpliwości.

Miejsce szkolenia – Uniwersytet Warszawski, dawny budynek Biblioteki, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

Szkolenia będzie przeprowadzone w języku angielskim, nie będzie zapewnione tłumaczenie na język polski.

AGENDA

Osoby do kontaktu: