/ Aktualności / Szkolenie: Efektywne zarządzanie sobą w czasie

Szkolenie: Efektywne zarządzanie sobą w czasie

13.10.2017 11:38

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytania „Jak skutecznie motywować samego siebie?” „Jak zarządzać sobą w czasie, aby produktywnie wykorzystać dzień?”, zapraszamy Cię na warsztaty, podczas których poznasz szereg technik pozwalających na podniesienie poziomu własnej efektywności. Omówiony zostanie także temat planowania zadań do realizacji, określania priorytetów, radzenia sobie ze „złodziejami czasu” oraz wyznaczania i realizacji długofalowych celów. Szkolenie adresowane jest do osób, które chcą podnieść poziom swoich kompetencji w zakresie automotywacji i zarządzania sobą w czasie.

Termin szkolenia: piątek 20 października 2017r., godz. 17:00 – 20:00

Zapisy odbywają się poprzez link: