/ Aktualności / Szkolenie dla menedżerów badań naukowych w Brukseli – „V4 Training”

Szkolenie dla menedżerów badań naukowych w Brukseli – „V4 Training”

5.09.2017 09:25

Szanowni Państwo,

W dniach 6-8 listopada 2017r. w Brukseli odbędzie się kolejna edycja szkolenia dla menedżerów badań naukowych – „V4 Training”.

Na szkolenie będzie można zakwalifikować się na podstawie przesłanego CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim.  Dokumenty można nadsyłać na adres: polsca@polsca.pan.pl najpóźniej do dnia 11 września 2017 r. do godz. 16:00.

Językiem szkolenia jest angielski. Jest ono przeznaczone dla pracowników instytutów PAN, szkół wyższych, instytutów naukowo-badawczych z Polski działających w obszarze nauk przyrodniczych, którzy mają już doświadczenie w zakresie aplikowania do Horyzontu 2020 i chcieliby rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, uczestnicy pokrywają koszty podróży do/z Brukseli oraz pobytu w Brukseli.

Więcej informacji o szkoleniu znajduje się na stronie http://polsca.pan.pl