/ Aktualności / Warsztaty komputerowe: „Horyzont 2020. Participant Portal – dla przedsiębiorców. Zarejestruj swoją firmę”.

1.08.2017 09:46

Szanowni Państwo,

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne warsztaty komputerowe pt.:

„Horyzont 2020. Participant Portal – dla przedsiębiorców. Zarejestruj swoją firmę.”

Horyzont 2020 to rozpisany na siedem lat (2014-2020) mechanizm finansowania innowacji, rozwoju i badań, skierowany do naukowców i przedsiębiorców. Komisja Europejska jako głównych beneficjentów programu widzi szeroko rozumiany sektor biznesowy. Oprócz możliwości  uczestniczenia w projektach typowo badawczych we współpracy nauki z biznesem, Komisja Europejska przygotowała specjalny instrument dedykowany tylko małym i średnim przedsiębiorstwom.

By sektor pozaakademicki mógł skorzystać z programu Horyzont 2020 należy zarejestrować swoją firmę na stronie Participant Portal – oficjalnym serwisie Komisji Europejskiej za pomocą którego możliwe jest składanie wniosków oraz zarządzenie projektami.

Podczas warsztatów, na które mamy przyjemność Państwa zaprosić, przedstawimy stronę Participant Portal oraz pomożemy zarejestrować Państwa firmę w systemie.

Data wydarzenia: 11 sierpnia 2017r. (piątek)

Czas trwania: 10:00 – 12:30

Miejsce wydarzenia:

Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, ul. Rewolucji 1905r. nr 41, Łódź; sala E209 (II piętro)

Rejestracja: Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do dnia 7 sierpnia 2017r. na adres: michal.kaczmarek@uni.lodz.pl

Liczba miejsc: 15.

Na warsztacie konieczne będzie posiadanie własnego laptopa lub tabletu.