/ Aktualności / Warsztaty: Jak napisać wniosek do programu Horyzont 2020 część IMPACT oraz EXCELLENCE

Warsztaty: Jak napisać wniosek do programu Horyzont 2020 część IMPACT oraz EXCELLENCE

6.06.2017 11:48

Szanowni Państwo!

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE przy Uniwersytecie Łódzkim zaprasza wszystkich  zainteresowanych  na warsztaty poświęcone zagadnieniom związanym z przygotowaniem poprawnego  projektu  do H2020 w części pt. IMPACT oraz EXCELLENCE.

„Jak napisać wniosek do programu Horyzont 2020 część IMPACT oraz EXCELLENCE”

Spotkanie poprowadzone będzie  wraz z firmą  ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku.

Data wydarzenia: 13.06.2017 r.

Czas trwania: 9:00 – 14:00

Miejsce wydarzenia:

Wydział Ekonomiczno – Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego

POW 3/5, Łódź, Budynek E (dawna PaLMA), sala E209

Rejestracja: Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o nadsyłanie zgłoszeń (imię, nazwisko, nazwa instytucji, email) na adres: rpk@uni.lodz.pl do dnia 12 czerwca 2017r.

Ilość miejsca ograniczona: 25 osób.

PROGRAM SPOTKANIA