/ Aktualności / Konferencja University & Industry

Konferencja University & Industry

30.05.2017 14:39

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji “University and Industry”, która odbędzie się w czwartek 8 czerwca 2017 r. w godzinach 11.30–15.00 w Centrum Technologii Informatycznych PŁ (budynek B-19 przy ul. Wólczańskiej 217/223).

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie: http://krakow.inno-forum.org/event/university-industry-speak-different-languages-tell-thing/

Celem konferencji jest propagowanie najlepszych praktyk umożliwiających stworzenie i rozwój środowiska przyjaznego dla innowacyjnego biznesu opartego na wynikach badań naukowych. Podczas konferencji przedstawione zostaną problemy łódzkiego ekosystemu innowacji oraz rozwiązania stosowane w tym zakresie w innych krajach.

Głównymi gośćmi wydarzenia będą Kathleen Graham ze Stanów Zjednoczonych oraz Olle Bergman ze Szwecji. Kathleen Graham jest doświadczonym specjalistą do spraw transferu technologii w US Environmental Protection Agency. Olle Bergman specjalizuje się w komunikacji naukowej i technikach autoprezentacji, od lat pomagając naukowcom skutecznie przedstawiać wyniki pracy szerokiemu gronu odbiorców.

Organizatorami konferencji są Innovation Forum Polska oraz Wydział Mechaniczny Politechniki Łódzkiej. Wydarzenie objęli swoim patronatem: JM Rektor Politechniki Łódzkiej prof. dr hab. inż. Sławomir Wiak, Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Witold Stępień, Stowarzyszenie Top 500 Innovators, Innovation & Impact, Polish American Innovation Bridge, Johnson & Johnson Innovation, George James ltd.

Zapraszamy przedstawicieli nauki, doktorantów, przedstawicieli biznesu.