/ Aktualności / Miesiąc naukowej mobilności i MSCA – prawa własności intelektualnej i otwarty dostęp

20.04.2017 09:33

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na spotkanie „Miesiąc naukowej mobilności i MSCA” dotyczące praw własności intelektualnej i otwartego dostępu w projektach MSCA.

Prelegentami będą m.in.: p. Jakub Ramocki z IPR Helpdesk Komisji Europejskiej oraz prof. Marek Niezgódka z Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego Uniwersytetu Warszawskiego.

Spotkanie będzie miało miejsce w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN, w dniu 25.04.2017r., w godzinach 9:30 – 15:00.

Link do informacji o spotkaniu i rejestracji.