/ Aktualności / Grafik szkoleń Stowarzyszenia Pol-Doc na semestr letni

Grafik szkoleń Stowarzyszenia Pol-Doc na semestr letni

10.03.2017 21:27

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem szkoleń Stowarzyszenia Pol-Doc na semestr letni. Zapisy na poszczególne warsztaty i szkolenia będą możliwe na około 3 tygodnie przed terminem zajęć (Zapisy na szkolenia). Dokładne daty, godziny i miejsca organizacji zajęć zostaną podane na stronie internetowej i fan page’u oraz w newsletterze Stowarzyszenia Pol-Doc.

Udział w zajęciach jest bezpłatny (regulamin uczestnictwa). Pierwszeństwo w zapisie mają osoby, które opłaciły semestralną składkę członkowską (warunki członkostwa).

Osoby niebędące członkami Stowarzyszenia mogą uczestniczyć w jednym bezpłatnym (wybranym) szkoleniu, ale tylko wtedy, jeśli wcześniej nie brały udziału w żadnych zajęciach organizowanych przez PolDoc.

GRAFIK SZKOLEŃ