/ Aktualności / Pol-Doc oraz Regionalny Punkt Kontaktowy PB UE w Łodzi zaprasza na szkolenie: „Możliwości doktorantów we współpracy nauki z biznesem. Aspekty prawne.”

Pol-Doc oraz Regionalny Punkt Kontaktowy PB UE w Łodzi zaprasza na szkolenie: „Możliwości doktorantów we współpracy nauki z biznesem. Aspekty prawne.”

10.03.2017 21:48

Szanowni Państwo,

Pol-Doc oraz Regionalny Punkt Kontaktowy PB UE w Łodzi zaprasza na szkolenie, którego uczestnicy dowiedzą się m.in.:

• W których miejscach uczelnianej struktury doktorant i młody pracownik naukowy może znaleźć swoje miejsce, by spróbować sił w biznesie i komercjalizacji wiedzy?
  • Czym różnią się centra naukowo-przemysłowe od konsorcjów i tzw. spółek profesorskich?
  • Jakie uprawnienia przysługują organizacjom pozarządowym działającym w uczelni?

Celem szkolenia jest kompleksowe zapoznanie z regulacjami prawnymi form, jakie może przybrać współpraca naukowców z biznesem.

Zapraszamy 30 marca o godzinie 16:00.

Zapisy: http://poldoc.pl/szkolenia-i-doradztwo/zapisy-na-szkolenia/icalrepeat.detail/2017/03/30/103/-/szkolenie-mozliwosci-doktorantow-we-wspolpracy-nauki-z-biznesem-aspekty-prawne