/ Aktualności / Szkolenia dla menedżerów badań naukowych dla pracowników szkół wyższych oraz instytutów naukowo-badawczych

Szkolenia dla menedżerów badań naukowych dla pracowników szkół wyższych oraz instytutów naukowo-badawczych

8.03.2017 16:48

Szanowni Państwo,

Serdecznie zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na szkolenie dla menedżerów badań naukowych organizowane przez Biura państw Grupy Wyszehradzkiej w Brukseli, które odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2017 r.Brukseli.

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników szkół wyższych oraz instytutów naukowo-badawczych z Polski, którzy mają już doświadczenie w zakresie aplikowania do Horyzontu 2020 i chcieliby rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.

Wstępny program szkolenia V4 TRAINING_20170426_final.

Zgłoszenie powinno zawierać CV oraz list motywacyjny (maksymalnie 1 strona) w języku angielskim i zostać wysłane na adres: polsca@polsca.pan.pl najpóźniej do dnia 15 marca 2017 r.