/ Aktualności / Grafik szkoleń Stowarzyszenia Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc

Grafik szkoleń Stowarzyszenia Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc

21.02.2017 14:20

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem szkoleń Stowarzyszenia Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc na semestr letni 2017 roku.

Udział w zajęciach jest bezpłatny (regulamin uczestnictwa). Pierwszeństwo w zapisie mają osoby, które opłaciły semestralną składkę członkowską (warunki członkostwa).

Osoby niebędące członkami Stowarzyszenia mogą uczestniczyć w jednym bezpłatnym (wybranym) szkoleniu, ale tylko wtedy, jeśli wcześniej nie brały udziału w żadnych zajęciach organizowanych przez PolDoc.

Zapisy na poszczególne warsztaty i szkolenia będą możliwe na około 3 tygodnie przed terminem zajęć (zapisy na szkolenia).

Grafik zajęć