/ Aktualności / Kurs Trenerów Nauki – szkolenie trenerskie skierowane do naukowców

Kurs Trenerów Nauki – szkolenie trenerskie skierowane do naukowców

10.02.2017 15:31

Szanowni Państwo,

Zachęcamy naukowców zainteresowanych rozwijaniem umiejętności dydaktycznych do uczestnictwa w kursie Trenerów Nauki. Podczas 4-dniowego kursu uczestnicy przygotują się do projektowania oraz profesjonalnego prowadzenia szkoleń i warsztatów, z użyciem wiedzy z własnej specjalizacji naukowej, w oparciu o metodykę aktywnej dydaktyki.

Aby wziąć udział w kursie, należy przesłać list motywacyjny oraz poświadczenie zrealizowania min. 30-tu godzin dydaktycznych* na adres: kontakt@trenernauki.pl

* Doktoranci lub pracownicy jednostek Polskiej Akademii Nauk proszeni są o poświadczenie zrealizowania min. 2 wykładów lub przeprowadzenia innego rodzaju zajęć podczas konferencji lub wydarzeń naukowych.

Zjazd I: Kraków, 4-5 marca 2017
Zjazd II: Kraków, 25-26 marca 2017

Razem: 4 dni szkoleniowe, 32 godziny.

Cena: 1250 PLN za całość lub 2 raty x 700 PLN, płatne na min. 10 dni przed pierwszym zjazdem i na min. 7 dni przed drugim zjazdem. Cena Kursu obejmuje : uczestnictwo w zajęciach, materiały szkoleniowe, test sprawdzający wiedzę, dyplom ukończenia kursu (po prawidłowym wypełnieniu testu), poczęstunki podczas przerw kawowych oraz pełny obiad w czasie przerwy obiadowej.

kurs-trenerow-nauki