/ Aktualności / Jesienny Piknik Naukowy ICZMP „Złowić raka w porę”

Jesienny Piknik Naukowy ICZMP „Złowić raka w porę”

28.11.2016 09:00

Szanowni Państwo,

Dyrekcja Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi zaprasza do wzięcia udziału w Jesiennym Pikniku Naukowym pt. „Złowić raka w porę”.

Jesienny Piknik Naukowy dedykowany jest zarówno środowisku naukowemu, jak również wszystkim Kobietom i ich Rodzinom. Wydarzenie ma na celu popularyzację wyników badań naukowych z obszaru nowotworów u kobiet, a także upowszechnienie praktycznych informacji istotnych dla tej grupy pacjentów i ich bliskich. Udział w Pikniku Naukowym zapowiedzieli eksperci z różnych ośrodków naukowych, fizjoterapeuci oraz organizacje działające na rzecz kobiet z nowotworem. Oprócz wykładów i dyskusji w programie przewidziano również dwa wydarzenia towarzyszące: warsztaty dla naukowców oraz wystawę anglojęzycznych książek naukowych.

Jesienny Piknik Naukowy „Złowić raka w porę” organizowany w ramach I Festiwalu Nauki ICZMP 2016, finansowany jest ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.

Piknik odbędzie się w dniach 28-29 listopada br. w godz. 10:00–15:30 w Auli Pawilonu Ginekologiczno-Położniczego Instytutu „Centrum Zdrowia Matki Polki”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i możliwy dla wszystkich zainteresowanych!

W załączeniu znajdą Państwo zaproszenie, jak również program wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!

plakat-piknik-naukowy program-jesienny-piknik-naukowy28_29-11-iczmp