/ Aktualności / Zmiany w zasadach finansowania programu „Granty na granty”

Zmiany w zasadach finansowania programu „Granty na granty”

14.11.2016 13:39

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wprowadziło zmianę w zasadach finansowania programu „Granty na granty: promocja jakości – wsparcie polskich koordynatorów w programach badawczych Unii Europejskiej”.

W ramach programu finansowaniem objęte są koszty związane z przygotowaniem wniosku projektowego, które zostały poniesione w okresie 18 miesięcy przed złożeniem wniosku na wezwanie konkursowe KE, lub dla których w tym okresie zostały wystawione dokumenty finansowe.

Wnioskodawcy, którzy otrzymali ocenę merytoryczną wniosku projektowego przed ogłoszeniem „ogłoszenia uzupełniającego” jednak nie wcześniej niż po dniu 1 grudnia 2015r., mogą złożyć wniosek w ramach Programu jeszcze w terminie 30 dni od dnia ww. ogłoszenia, które ukazało się 7 listopada 2016r.

Szczegóły na stronie: