/ Aktualności / Polsko-rumuńska współpraca w zakresie technologii kosmicznych

Polsko-rumuńska współpraca w zakresie technologii kosmicznych

20.07.2016 10:39

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego we współpracy z Ministerstwem Rozwoju i Ministerstwem Obrony Narodowej zorganizują dwustronne polsko-rumuńskie seminarium, poświęcone możliwościom współpracy w zakresie programów Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA). Spotkanie odbędzie się w Warszawie, w pierwszej połowie października br.

Zainteresowanych spotkaniami bilateralnymi z instytucjami rumuńskimi z sektora kosmicznego, bardzo prosimy o przygotowanie materiału informacyjnego o swojej instytucji w języku angielskim. Materiał powinien zawierać:

• nazwę firmy,
  • dane kontaktowe włącznie z danymi osoby odpowiedzialnej za kontakt,
  • zakres działalności (fields of activity – hasłowo),
  • krótki opis działalności (description)
  • oraz doświadczenie (heritage).

Całość nie może przekroczyć znormalizowanej objętości jednej strony A4 (czcionka 12, interlinia 1).

Materiały prosimy przesyłać do pani Beaty Mikołajek-Zielińskiej, na adres: beata.mikolajek-zielinska@nauka.gov.pl do piątku 22 lipca br.