/ Aktualności / Zaproszenie do udziału w Programie Stypendialnym w ramach EIT Health – Innovation Fellowships 2016/2017

11.03.2016 10:20

Szanowni Państwo

W załączeniu informacja o naborze do bardzo ciekawego programu stypendialnego. Jest on skierowany to inżynierów, ekonomistów i absolwentów zarządzania i projektantów (oczywiście poza medycyną).

Program Stypendialny EIT w Sztokholmie otworzył rekrutację uczestników do programu EIT Health Innovation Fellowships.

Termin upływa 22 marca.
Organizatorzy projektu poszukują doświadczonych inżynierów, absolwentów medycyny (MD, pielęgniarki itp.), projektantów i absolwentów zarządzania, którzy stworzą wysoko wykwalifikowane interdyscyplinarne zespoły.
Szwedzki program Stypendiów EIT trwa osiem miesięcy (wrzesień 2016 – kwiecień 2017) i oferuje uczestnikom możliwość określania potrzeb w określonym środowisku opieki zdrowotnej oraz tworzenie rozwiązań komercyjnych, które mają je rozwiązać.

Finansowanie zewnętrzne z EIT oferuje wsparcie kandydatów w postaci grantu w wysokości 20 000 koron szwedzkich miesięcznie (ok € 2100) przez cały czas trwania programu.

Program jest oferowany przez Karolinska Institutet oraz The Royal Institute of Technology KTH w Sztokholmie. Jest to wyjątkowa okazja dla osób zainteresowanych tworzeniem innowacji, które poprawią opiekę zdrowotną.

Termin zgłoszeń upływa 22 marca. Informacje na temat zastosowania można znaleźć na
stronie: http://ctmh.se/en/applying lub mailowo: info1617@ctmh.se

Dodatkowe informacje o programie udziela Biuro Nauki, Strategii i Rozwoju Uniwersytetu Medycznego w Łodzi: aneta.andrzejczyk@umed.lodz.pl i mikolaj.gurdala@eithealth.eu