/ Aktualności / Europejski Instytut Innowacji i Technologii ogłasza nabór na KICs 2016 w obszarze Żywności oraz Produkcji

23.10.2015 12:54

Europejski Instytut Innowacji i Technologii (European Institute of Innovation and Technology – EIT) ma na celu zwiększenie zdolności Europy do innowacji, która odgrywa coraz większą rolę w gospodarce opartej na wiedzy.

Europa stoi przed poważnym wyzwaniem w zakresie innowacji, w których pomimo doskonałej bazy badawczej, dynamicznych firm i ogromnego potencjału intelektualnego, dobre pomysły są zbyt rzadko są zamieniane na nowe produkty i usługi.

Europejski Instytut Innowacji i Technologii został powołany, aby wyprzedzać pojawiające się wyzwania społeczne i proponować rozwiązania i produkty, które zaspokoją oczekiwania i potrzeby konsumentów.

Zapraszamy do zainteresowanie się nowymi konkursami przygotowanymi przez EIT w obszarze Żywności oraz Produkcji:

LINK