/ Aktualności / „HORYZONT 2020 – podstawowe zasady uczestnictwa i aspekty finansowe programu”

„HORYZONT 2020 – podstawowe zasady uczestnictwa i aspekty finansowe programu”

25.06.2015 12:00

2 lipca 2015 r. Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE przy Uniwersytecie Łódzkim zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.: „HORYZONT 2020 –podstawowe zasady uczestnictwa i aspekty finansowe programu”

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną ogólne warunki uczestnictwa i realizacji projektów w programie Horyzont 2020. Przedstawimy umowy występujące w projektach, przekażemy podstawowe informacje dotyczące tworzenia budżetu i rozliczania projektów. Podpowiemy gdzie szukać dalszych informacji i wsparcia w tym zakresie. Podzielimy się naszymi doświadczeniami i zaprosimy do indywidualnych konsultacji na koniec spotkania.

Czas trwania: 10:30 – 12:30

Miejsce wydarzenia: Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

ProwadzącyJoanna Korczyńska, Ewelina Wronka