/ Aktualności / Zostań profesjonalnym recenzentem projektów w krajowych i międzynarodowych programach innowacyjnych

23.06.2015 12:52

Krajowy Punkt Kontaktowy we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego organizuje seminarium pt.: „Zostań profesjonalnym recenzentem projektów w krajowych i międzynarodowych programach innowacyjnych”. Podczas seminarium zaprezentowane zostaną możliwości dla recenzentów w programach:  Horyzont 2020,  Granty na Granty oraz programach NCBR (tbd), poznamy także doświadczenia ekspertów już oceniających wnioski.

Do udziału zapraszamy dotychczasowych recenzentów, jak również osoby zainteresowane oceną projektów w Horyzoncie 2020, programach NCBR oraz Grantów na Granty.

Seminarium odbędzie się 29 czerwca 2015 r. w Warszawie w Pałacu Staszica ul. Nowy Świat 72  w godz.: 10:30 – 14:00.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą oraz do rejestracji: http://www.kpk.gov.pl/?event=zostan-profesjonalnym-recenzentem-projektow-w-krajowych-i-miedzynarodowych-programach-innowacyjnych