/ Aktualności / INFO DAY. Jakie finansowanie dla proinnowacyjnego przedsiębiorcy?

INFO DAY. Jakie finansowanie dla proinnowacyjnego przedsiębiorcy?

17.06.2015 11:55

Konferencja „INFO DAY. Jakie finansowanie dla proinnowacyjnego przedsiębiorcy?”, organizowana w ramach „Warsaw Innovation Days”, odbędzie się 23 czerwca 2015 r. w Klubie Bankowca przy ul. Smolnej 6 w Warszawie.

W trakcie konferencji, która adresowana jest głównie do proinnowacyjnych przedsiębiorców, zaprezentowane zostaną aktywne i nowe instrumenty finansowe UE m.in. Horyzont 2020, dedykowane wsparciu konkurencyjności i innowacyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Komisji Europejskiej i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Program wydarzenia