/ Aktualności / Zaproszenie do składania zgłoszeń na lata 2016-2017 na wymianę osobową w ramach Programu Wykonawczego ze Słowacją

7.05.2015 09:24

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW) we współpracy ze słowackim Ministerstwem Edukacji, Nauki, Badań i Sportu zaprasza do składania wniosków o wprowadzenie tematów do Programu Wykonawczego ze Słowacją na lata 2016-2017.

Program obejmuje projekty badawcze, wspólnie uzgodnione między polskimi i słowackimi zespołami badawczymi. Projekt badawczy może być przedstawiony w dowolnej dziedzinie nauki przez każdą jednostkę naukową.

Projekty są wspierane finansowo przez obie Strony, zgodnie z regulacjami finansowymi obowiązującymi w kraju każdej z nich.

Więcej informacji: http://www.nauka.gov.pl/komunikaty/zaproszenie-do-skladania-zgloszen-na-lata-2016-2017-na-wymiane-osobowa-w-ramach-programu-wykonawczego-ze-slowacja.html