/ Aktualności / Platforma komunikacji – nauka i biznes w jednym miejscu

Platforma komunikacji – nauka i biznes w jednym miejscu

30.04.2015 14:12

Platforma Komunikacji jest serwisem dedykowanym pracownikom instytucji naukowych, badaczom jak i przedsiębiorcom, umożliwiającym stworzenie interdyscyplinarnych, międzyuczelnianych i międzynarodowych zespołów badawczych. Wszystkim użytkownikom umożliwia założenie własnego profilu, zawierającego informacje o zainteresowaniach badawczych oraz dotychczasowych osiągnięciach zawodowych.

Dostęp do zasobów Bazy Danych Badaczy i Przedsiębiorców jest możliwy po wcześniejszym założeniu konta na Platformie Komunikacyjnej.

Prawidłowa rejestracja pozwala na wyszukiwanie potencjalnych partnerów (naukowców i przedsiębiorców) do współpracy, przy uwzględnieniu takich informacji jak: nazwa instytucji, słowa kluczowe, dziedzina nauki, rodzaj uzyskanych wyników prac badawczych oraz branża, w której wyniki prac badawczych mogą zostać zastosowane.

Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia „Edukacja dla Przedsiębiorczości”.