/ Aktualności / Środki na polsko-niemiecką wymianę osobową na lata 2016-2017

Środki na polsko-niemiecką wymianę osobową na lata 2016-2017

23.04.2015 14:40

Do 30 czerwca 2015 r. można składać wnioski w ramach wspólnego programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD) na wymianę akademicką przy realizacji projektów badawczych na lata 2016-2017. Celem programu jest wsparcie mobilności naukowców między Polską a Niemcami.

Warunkiem koniecznym do złożenia wniosku jest przygotowanie przedsięwzięcia naukowego, które będzie realizowane wspólnie przez naukowców z obu krajów. We wniosku należy przedstawić szczegóły tego przedsięwzięcia: cel naukowy, zakres, nowe elementy w zakresie współpracy naukowej polsko-niemieckiej.

Szczegółowe informacje: http://www.nauka.gov.pl/komunikaty/zaproszenie-do-skladania-wnioskow-do-programu-z-daad-sluzacego-wspieraniu-kosztow-wymiany-osobowej-przy-realizacji-projektow-badawczych-w-latach-2016-2017.html