/ Aktualności / Zaproszenie do składania zgłoszeń na lata 2016-2017 na wymianę osobową w ramach Programu Wykonawczego z Republiką Czeską

14.04.2015 08:13

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW) we współpracy z czeskim Ministerstwem Edukacji, Młodzieży i Sportu zaprasza do składania wniosków o wprowadzenie tematów do Programu Wykonawczego z Czechami na lata 2016-2017.

Program obejmuje projekty badawcze, wspólnie uzgodnione między polskimi i czeskimi zespołami badawczymi. Projekt badawczy może być przedstawiony w dowolnej dziedzinie nauki przez każdą jednostkę naukową.

Projekty są wspierane finansowo przez obie Strony, zgodnie z regulacjami finansowymi obowiązującymi w kraju każdej z nich.

Więcej informacji: http://www.nauka.gov.pl/komunikaty/zaproszenie-do-skladania-zgloszen-na-lata-2016-2017-na-wymiane-osobowa-w-ramach-programu-wykonawczego-z-republika-czeska.html