/ Aktualności / Konkurs L’Oreal Polska dla Kobiet i Nauki

Konkurs L’Oreal Polska dla Kobiet i Nauki

14.04.2015 08:11

Ruszyły zapisy do kolejnej edycji programu stypendialnego Dla Kobiet i Nauki we współpracy między L’Oréal Polska, Polskim Komitetem ds. UNESCO oraz Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

W 15. edycji konkursu do zdobycia jest pięć rocznych stypendiów: dwa dla doktorantek i trzy dla habilitantek. Wysokość stypendiów w tegorocznej edycji wynosi: 30.000 zł w przypadku stypendiów doktoranckich i 35.000 zł dla stypendiów habilitacyjnych. Ponadto tradycyjnie już MNiSW przyzna każdej laureatce dodatkowe wyróżnienie – pokrycie kosztów wyjazdu na wybraną zagraniczną konferencję naukową na terenie Europy.

Projekty badawcze powinny dotyczyć nauk o życiu. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 21 maja 2015 r.

Więcej na stronie konkursu.