/ Aktualności / Giełda Kooperacyjna – poszukiwanie partnerów do polsko-niemieckich projektów badawczych w programie HORYZONT 2020, 28.04.2015

10.04.2015 08:54

Szanowni Państwo,

Przypominamy Państwu o organizowanej 28 kwietnia br. giełdzie kooperacyjnej przez Konsulat Generalny RP w Kolonii.

Spotkanie jest organizowane we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE, ZENIT GmbH, Enterprise Europe Network (EEN), Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Uniwersytetem Warszawskim oraz Radą Główną Instytutów Badawczych (RGIB).

Wydarzenie jest dedykowane współpracy polsko-niemieckiej w zakresie projektów badawczych i innowacyjnych w ramach programu Horyzont 2020 i jest skierowane do instytutów badawczych i firm z następujących branż: ICT, Energetyka i środowisko, NMP (Nanotechnologies, Advanced Materials and Production) oraz Transport.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Zgłoszenia na giełdę przyjmowane są do dnia 15 kwietnia 2015 r.

Na chwilę obecną zarejestrowało się kilkanaście instytucji z Niemiec, które są zainteresowane składaniem wniosków projektowych wspólnie z polskimi partnerami do Programu Horyzont 2020.

W związku z tym zachęcamy Państwa do udziału w tym spotkaniu.