/ Aktualności / Uniwersytet w Oksfordzie – informacja na temat stypendium dla osób posiadających stopień naukowy doktora

8.12.2014 10:39

Departament Współpracy Międzynarodowej zachęca do ubiegania się o visiting fellowship w ramach Programu Studiów o Współczesnej Polsce prowadzonym w St. Antony’s College na Uniwersytecie w Oksfordzie.

Stypendium w wysokości 20 tys. funtów brytyjskich oraz dodatkowe świadczenia będą przyznane na dwa trymestry w roku akademickim 2015/2016. Wnioski o stypendium mogą być wysyłane do 16 lutego 2015 r.

Oferta ta kierowana jest do osób posiadających stopień naukowy doktora zainteresowanych prowadzeniem badań w następujących obszarach: antropologia, ekonomia, stosunki międzynarodowe, medioznawstwo, filmoznawstwo, historia współczesna, politologia, polityka społeczna i socjologia.

Szczegółowe informacje na temat warunków ubiegania się o wsparcie stypendialne zawiera załączony dokument w języku angielskim.

Strona internetowa St. Anthony’s College