/ Aktualności / WARSZTATY „SKUTECZNE ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI BADAWCZYMI W HORYZONCIE 2020 I COSME”

15.09.2014 14:50

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE Regionu Łódzkiego zaprasza na bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców i naukowców zainteresowanych składaniem wniosków na projekty badawczo-rozwojowe w ramach konkursów ogłaszanych w programie HORYZONT 2020 oraz COSME.

Warsztaty będą doskonałą okazją, by zapoznać się z możliwościami finansowania prac badawczo-rozwojowych w Państwa firmach bądź jednostkach naukowych bezpośrednio z budżetu Komisji Europejskiej. Uczestnicy otrzymają również wiele cennych wskazówek jak skutecznie aplikować o środki na innowacyjne rozwiązania.

AGENDA

Osoby zainteresowane udziałem w warsztacie prosimy o wysłanie maila z imieniem, nazwiskiem, nazwą firmy/instytucji oraz zajmowanym stanowiskiem na adres: p.dana@asm-poland.com.pl.