/ Aktualności / Aktualności / III MIĘDZYNARODOWY KONGRESS BIOEKONOMII

19 września 2014 r., godz. 09:30

Andel’s Hotel Łódź, ul. Ogrodowa 17

baner3

Dnia 19 września 2014 roku już po raz trzeci ekonomiści, biolodzy, socjolodzy, naukowcy, a także przedsiębiorcy i samorządowcy spotkają się, aby wymienić informacje i doświadczenia związane z rolą bioekonomii w rozwoju gospodarczym.

Zaplanowane podczas Kongresu panele skupią się głównie na takich zagadnieniach jak:

• zielona infrastruktura jako elementarny składnik tworzenia smart cities;
  • mechanizmy finansowania biogospodarki z uwzględnieniem funduszy strukturalnych w nowej perspektywie finansowej;
  • wydłużenie aktywności zawodowej poprzez promowanie koncepcji „srebrnej gospodarki”.

Dodatkowo w ramach warsztatów tematycznych podjęta zostanie dyskusja o zagrożeniach cywilizacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem wpływu hałasu na nasze zdrowie i komfort życia.

Międzynarodowy Kongres Bioekonomii to kluczowe wydarzenie w ramach Tygodnia Bioekonomii, który w tym roku odbędzie się w dniach 15 – 19 września.

Zapraszamy do rejestracji na stronie www.bioekonomia.lodzkie.pl

Znajdziecie tam Państwo również informacje na temat pozostałych przedsięwzięć podejmowanych w ramach Tygodnia Bioekonomii.

Serdecznie zapraszamy.