/ Aktualności / Dzień informacyjny „Bezpieczeństwo żywnościowe, zrównoważone rolnictwo, badania mórz i wód śródlądowych oraz biogospodarka” – 8 września 2014r.

25.08.2014 11:49

Szanowni Państwo

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE przy Uniwersytecie Łódzkim oraz Instytut  Ogrodnictwa w Skierniewicach zapraszają na bezpłatny Dzień Informacyjny dotyczący nowych możliwości finansowania projektów w zakresie badań naukowych i innowacji w obszarze:

„Bezpieczna żywność, zrównoważone rolnictwo, badania mórz i wód śródlądowych oraz biogospodarka”

Termin i miejsce wydarzenia:

8 września 2014

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Al. Piłsudskiego 8

Sala Obrad Sejmiku

piętro 1

W załączeniu agenda spotkania, do pobrania tutaj:

Agenda 08.09.2014r.