/ Aktualności / Bezpłatne warsztaty „Raportowanie w projektach badawczych na przykładzie 7 PR”

Bezpłatne warsztaty „Raportowanie w projektach badawczych na przykładzie 7 PR”

23.07.2014 11:41

Szanowni Państwo

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE przy Uniwersytecie Łódzkim zaprasza na warsztaty dla początkujących.:

„Raportowanie w projektach badawczych na przykładzie 7 PR”

Warsztaty adresowane są do osób, które realizują bądź będą realizowały projekty badawcze.

Raportowanie w programie Horyzont 2020 jeszcze przed nami. Tymczasem wiele osób czeka rozliczenie aktualnie realizowanych projektów z 7PR lub innych programów służących finansowaniu badań.

Celem szkolenia organizowanego i prowadzonego przez RPK UŁ jest wprowadzenie Państwa w ogólne zasady dotyczące rozliczeń projektów badawczych: gdzie szukać informacji o zasadach finansowania i rozliczania grantów, co zawiera budżet i harmonogram projektu, jak mogą wyglądać formularze sprawozdawcze i narzędzia systemowe służące sprawozdawaniu.

Podczas warsztatów zostaną Państwo wyposażeni w komputery i razem z prowadzącymi będą Państwo mogli rozwiązać konkretne zadania kalkulacyjne.

Termin i miejsce szkolenia:

30 lipca 2014r.

Rektorat Uniwersytetu Łódzkiego

ul. Narutowicza 65, Łódź

Sala 206

Prowadzący:

Joanna Korczyńska

Ewelina Wronka

UWAGA!

Liczba miejsc warsztaty jest ograniczona.

Limit miejsc: 15 osób

Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem: mkaczmarek@uni.lodz.pl do dnia 29 lipca 2014 r.