/ Aktualności / Konkurs Unilever dla młodych przedsiębiorców

Konkurs Unilever dla młodych przedsiębiorców

15.07.2014 12:59

Do 2 sierpnia 2014 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu dla młodych przedsiębiorców Unilever Sustainable Living Young Entrepreneurs Awards. Konkurs adresowany jest do osób, które pracują nad projektami realizującymi ideę zrównoważonego rozwoju. Autorzy najlepszych pomysłów otrzymają wsparcie merytoryczne oraz finansowe w wysokości ponad 200 000 euro.

Celem konkursu jest wyłonienie autorów najlepszych pomysłów, które prowadzą do opracowania innowacyjnego i jednocześnie praktycznego projektu przyczyniającego się do wdrażania idei zrównoważonego rozwoju.

Swoje zgłoszenia do konkursu mogą przesyłać osoby, które nie ukończyły 31. roku życia. Zgłoszenie powinno zawierać koncepcję produktu, usługi lub innego rozwiązania, ograniczającego negatywny wpływ na środowisko lub poprawiające zdrowie i warunki bytowe konsumentów poprzez zmianę ich przyzwyczajeń.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 2 sierpnia 2014 r. do godz. 1:00 polskiego czasu za pośrednictwem platformy http://www.changemakers.com/sustliving2014.

Konkurs jest organizowany przez Unilever wraz z Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL) oraz Międzynarodowym Stowarzyszeniem Innowatorów Społecznych (Ashoka).

Informacja o konkursie na stronie Unilever Polska

BPBiS nie pośredniczy w zgłaszaniu kandydatur.