/ Aktualności / Bezpłatne szkolenia dla naukowców od Thomson Reuters

Bezpłatne szkolenia dla naukowców od Thomson Reuters

15.07.2014 13:14

Firma Thomson Reuters zaprasza wszystkich naukowców na lipcowy cykl bezpłatnych szkoleń internetowych z zakresu wykorzystywania narzędzi i funkcji dostępnych na platformie Web of Science. Szkolenia będą obejmowały trzy sesje tematyczne o długości jednej godziny każda. Każde szkolenie będzie odbywało się dwa razy. Szkolenia będą prowadzone w języku polskim na platformie WebEx.

Szkolenia będą dotyczyły wyszukiwania cytowanych pozycji bibliograficznych oraz autorów publikacji w bazie Web of Science. Uczestnicy szkoleń zostaną także zapoznani z programem EndNote Online służącym do gromadzenia rekordów bibliograficznych i tworzenia, na ich podstawie, przypisów oraz bibliografii załącznikowej.

Szczegółowy plan szkoleń można znaleźć poniżej. Zgodnie z informacjami organizatorów po zarejestrowaniu się na daną sesję szkoleniową przesłany zostanie email-zaproszenie, zawierający link do spotkania wraz z instrukcjami.

EndNote – podstawy dla użytkowników Web of Science
17 lipca 2014 r., godz. 10:00 – zarejestruj się
21 lipca 2014 r., godz. 13:00 – zarejestruj się

Web of Science – wyszukiwanie cytowanych pozycji bibliograficznych