/ Aktualności / Spotkanie Informacyjno-szkoleniowe 14 kwietnia 2013, TECHNOPARK Łódź

Spotkanie Informacyjno-szkoleniowe 14 kwietnia 2013, TECHNOPARK Łódź

9.04.2014 14:26

Spotkanie Informacyjno-szkoleniowe

14 kwietnia 2013, TECHNOPARK

Łódź ul. Dubois 114/116

Łódzki Regionalny Park Naukowo-Technologiczny ma przyjemność zaprosić na spotkanie  informacyjne  organizowane w  swojej siedzibie przy ul Dubois 114/116  w celu zaprezentowania  zasobów i  możliwości rozwojowych łódzkiego TECHNOPARKU. Zaprezentujemy Państwu  laboratoria, miejsca inkubacji nowych pomysłów i firm, możliwości współpracy i rozwijania działalności badawczo-rozwojowej i wdrożeniowej.

Ponadto, spotkanie połączone będzie ze szkoleniem na temat zastosowania i wykorzystania nowego informatycznego narzędzia ułatwiającego opracowanie projektu badawczo-rozwojowego.  Podczas  szkolenia  eksperci zaprezentują w formie praktycznej, jak skorzystać z Generatora Projektów B+R, opracowanego w ramach projektu innowacyjnego: „ŁÓDZKI EXPLORER B+R ze środków regionalnych  naszego województwa i  który pozwala na skuteczne skorzystanie z  obecnych i przyszłych funduszy.

W załączeniu przedstawiamy program spotkania.

Prosimy o przesłanie formularza rejestracyjnego   na adres: biuro@izba.lodz.pl

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat narzędzia prezentowanego podczas spotkania:

ŁE.B+R-FORMULARZ.REJESTRACYJNY.14.04.2014

ŁE B+R-PROGRAM SPOTKANIA 14 04 2014