/ Aktualności / Biuletyn BPBiS UŁ – Kwiecień 2014

Biuletyn BPBiS UŁ – Kwiecień 2014

31.03.2014 10:05

W naszym Biuletynie 57. Biuletyn kwiecień 2014 znajdą Państwo aktualne informacje dotyczące otwartych konkursów w ramach międzynarodowych programów badawczych (m.in. Horyzont 2020, Akcje COST), a także konkursów ogłaszanych na poziomie krajowym, m.in. konkursy na projekty badawcze Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Narodowego Centrum Nauki, POWER, Inteligentny Rozwój, itp.

Informacje te uzupełnione są wiadomościami dotyczącymi szkoleń, zmian przepisów, wytycznych, ofert do przystąpienia do projektów i wszelkimi innymi informacjami wspomagającymi dostęp do wiedzy o funduszach badania i na naukę.

Zapraszamy do lektury!