/ Aktualności / „Gdzie są fundusze na rozwój i jak je zdobyć?” – spotkanie informacyjno-szkoleniowe w COP w Łodzi

19.03.2014 15:32

Szanowni Państwo,

Urząd Marszałkowski, Departament ds. Przedsiębiorczości wraz z Łódzką Izbą Przemysłowo-Handlową zapraszają na spotkanie informacyjno-szkoleniowe pt. ?Gdzie są fundusze na rozwój i jak je zdobyć??. Spotkanie odbędzie się w dniu 27.03.2014 , w Centrum Obsługi Przedsiębiorcy przy ul. Moniuszki 7/9 w Łodzi, początek rejestracji godz. 9:30. Podczas spotkania przedstawimy informacje na temat planowanych konkursów w Regionalnym Programie Operacyjnym w nowej perspektywie finansowej, a także zaprezentujemy dwa bardzo istotne narzędzia zbudowane ze środków regionalnych naszego województwa, pozwalające na skuteczne skorzystanie z obecnych i przyszłych funduszy.

W załączeniu przesyłamy program spotkania i prosimy o przesyłanie formularzy rejestracyjnych na adres: biuro@izba.lodz.pl.

Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami na temat narzędzi, które będą prezentowane podczas spotkania:

• Generator B+R: www.lodzkiekreuje.pl oraz w załączeniu materiał promocyjny;
  • Łódzka Platforma Transferu Wiedzy: www.lptw.lodzkie.pl