/ Aktualności / Szkolenie Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Jak skutecznie aplikować i zdobyć dofinansowanie?” – 13.03.2014 r.

12.03.2014 14:51

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 13 marca 2014 r. (czwartek) odbędzie się Szkolenie p.t.: „Nowe dotacje dla przedsiębiorstw w perspektywie finansowej 2014 – 2020: Jak skutecznie aplikować i zdobyć dofinansowanie?„. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10:30 i potrwa do godziny 14:30.

Szkolenie jest organizowane przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym.

Warsztaty poprowadzą:

•  Aneta Maszewska, koordynator programu ds. MŚP Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE,
  • Katarzyna Walczyk-Matuszyk, ekspert Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE.

Opłata administracyjna wynosi 40,65 PLN + 23% VAT.

Więcej informacji pod adresem: http://frp.lodz.pl/projekty.php?id=een&go=130314.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie FRP.